Profil

Čo Vás čaká v našej poradni

V našej poradni Vám pomocou špičkových zahraničných prístrojov Bicom Optima od nemeckej firmy Regumed, Diacom a Plazmový generátor RPZ 14 odhalíme najslabšie okruhy v tele, upozorníme na prítomnosť baktérii, vírusov, plesní a parazitov, otestujeme potravinové intolerancie a alergény, biorezonančným pôsobením upravíme bunkovú nerovnováhu, detoxikujeme organizmus a stimulujeme obranyschopnosť.

Podstata spočíva v tom, že sa oslobodí telo od rušivých patologických vplyvov natoľko, že je schopné opätovného uzdravenia a aktivuje svoje vlastné regulačné sily.

Našou prednosťou je celostný prístup, vysoká úspešnosť, eliminácia príčin ochorení, a nie len ich príznakov.

Sympatizujeme s mottom

Sympatizujeme s mottom Lekár lieči a psychika uzdravuje, preto naše centrum poskytuje aj psychoterapeutické poradenstvo a konzultácie v oblasti životosprávy, stravovania a výživových doplnkov.

Upozornenie

Naše terapeutické centrum  neposkytuje poradenstvo v oblasti zdravotníctva. Nič na tejto stránke nie je mienené ako lekárske odporúčanie pre akékoľvek zdravotné problémy a ani ako náhrada kvalifikovanej liečby. Prosíme kontaktujte a poraďte sa so svojím lekárom alebo kvalifikovaným zdravotníckym odborníkom, pokiaľ potrebujete lekársku radu, alebo lekárske ošetrenie.